Google otsing

Google AdWords

Google™ - on maailma, sh Eesti, kasutatavaim otsingumootor, kus Eestis sooritatakse üle 88% kõikidest otsingutest
Lihtsaim ning kindlaim viis olla Google otsingumootoris esil on Google AdWords. Ja mis on oluline - see on taskukohane ka väikeettevõtetele.

  •  Google AdWordsi viidete kaudu on võimalik tuua end Google otingumootori esilehele ja seda nende otsingusõnadega, millega Sinu potentsiaalsed kliendid või koostööpartnerid Sind otsida võivad.
  •  AdWordsi puhul maksad Sa ainult tulemuste eest - ehk siis, kui keegi su viite kaudu Sinu kodulehele jõuab. Sealjuures saad Sa eelarvele seada limiidi ja hoida kulud kontrolli all.
  •  AdWords võimaldab Sul ise valida, milline Su viide välja nägema hakkab, sh tekst ning viite küljes olevad lisad, näiteks menüülinkid, aadress või telefoni number. See aitab Sind tuua end teiste viidete kõrval rohkem esile neile, kes Sust huvitatud võiksid olla.

 

AdWords viited

Google AdWords viited on nähtavad Google otsingus nii arvutites kui ka mobiilides ning tahvelarvutites. Mobiilsetele viidetele saab lisada juurde klkitava telefoninumbri, millelt huvilised saavad otse Sinu ärisse helistada.
Vt lisa mobiililehtede ja mobiilsete kampaaniate kohta

Google AdWordsi juurde kuulub ka reklaamivõrgusik, mille kaudu on võimalik näidata teksti-, banner- või videoreklaame vastavalt veebilehe sisule või veebis surfavate isikute huvidele, soole, vanusele või läbi remarketing võimaluste.
Vt lisa Google reklaamivõrgustiku kohta

Saame Sind aidata Google AdWords viidete seadistamisel ja haldamisel, samuti juba olemas oleva Google AdWordsi konto tõhusamaks muutmisel.


Meie spetsialistid on omandanud Google AdWords otsingumootori ning reklaamivõrgustiku spetsialistide ametliku kvalifikatsiooni ning töötanud Google Premium partneri tiimis, millega võitsime alates programmi algusaastatest 2010, 2011 ja 2012 Euroopa, lähis- Ida ning Aafrika kvaliteetseimate kontode ja kontohalduse auhinna - kolmel aastal järjest.

AdPlus OÜ on Google AdWords ametlik partner ning meie meeskond sertifitseeritud nii Google Analyticsi, Google otsingumootori kui ka reklaamivõrgustiku reklaamide haldamisel:

AdPlus AdWords Certified Partner

Võta meiega ühendust ja küsi Google AdWords'i kohta lisa!