Google reklaamivõrgustik

Google Display Network - Google reklaamivõrgustik

Google reklaamivõrgustik

  •  Google reklaamivõrgustik on üks maailma suurimatest reklaamivõrgustikest, kuhu kuulub miljoneid lehti üle maailma, sh ka Eestis.
  •  Google reklaamivõrgustikus saad Sa näidata tekstipõhiseid, banner- või videoreklaame enda poolt valitud veebilehtedel või soovitud veebilehe sisu kõrval.
  •  Reklaame saab näidata ka vastavalt reklaami nägeva inimese huvialadele, vanusele, keeleseadetele, asukohale (riigile) või soole olenemata veebilehe sisust, kus reklaam asub.

 

Google reklaamivõrgustikus saab kasutada ka taasturustamise ehk remarketing lahendusi - ehk näidata reklaame internetikasutjatele, kes on Sinu kodulehete juba varem teatud tingimustel külastanud või vastupidi- näidata reklaame vaid neile, kes pole Sinu kodulehel veel käinud. Taasturustamist saab kasutada näiteks juhtudel, kui soovite näidata enda reklaame meeldetuletuseks nendele külastajatele, kes sattusid varem Sinu kodulehele, kuid jätsid mingil põhjusel seal ostu või tellimuse pooleli, lugesid tootekataloogi, kuid ei võtnud Sinuga ühendust või registreerisid end Sinu lehel kasutajaks.

Google reklaamivõrgustiku reklaame näeb AdSense võrgustikuga liitunud veebilehtedel ja keskkondades, samuti teistel Google toodete lehtedel nagu näiteks www.youtube.com (vt: www.youtube.com/advertise) ja www.gmail.com (vt: support.google.com/mail/...)

AdPlus pakub Google reklaamivõrgustiku kampaaniate loomise ja haldamise täisteenust ning sellega seonduvaid konsultatsioone.
Lisateenustena pakume nii staatiliste kui ka animeeritud bannerite ning YouTube videoreklaamide valmistamist.


Meie spetsialistid on omandanud Google AdWords otsingumootori ning reklaamivõrgustiku spetsialistide ametliku kvalifikatsiooni ning töötanud Google Premium partneri tiimis, millega võitsime alates programmi algusaastatest 2010, 2011 ja 2012 Euroopa, lähis- Ida ning Aafrika kvaliteetseimate kontode ja kontohalduse auhinna - kolmel aastal järjest.

AdPlus OÜ on Google AdWords ametlik partner ning meie meeskond sertifitseeritud nii Google Analyticsi, Google otsingumootori kui ka reklaamivõrgustiku reklaamide haldamisel:

AdPlus AdWords Certified Partner

Võta meiega ühendust ja küsi Google reklaamivõrgustiku kohta lisa!