Sotsiaalmeedia

Sootsiaalmeediaturundus

Nõustame Sind sotsiaalmeediaturunduse alal ning aitame seal hulgas läbi viia Facebooki reklaamikampaaniaid. Soovi korral aitame seadistada ka Google Plus / Maps kontosid, et Sa oleksid olemas Google kaardil.

  •  Facebook on maailma popluaarseimaid sotsiaalseid keskkondi, kus lisaks eraisikutele saavad oma fännilehe teha ka ettevõtted, brändid ja tooted. Facebooki kaudu on võimalik Sul oma tootele, teenusele, brändile või ettevõttele tuntust tuua, jagada oma Facebooki lehe järgijatele infot uute toodete, pakkumiste või muu Sinu toodet, teenust või äri puudutava info kohta.
    Facebookis on võimalik näidata ka banner ja tekstireklaame, mille vaatajaskonda saab valida vastavalt kasutajate huvidele, soole ja vanusele.
  •  Google Plus on Google poolt loodud sotsiaalne keskkond, mille kasutajad on nii eraisikud kui ka ettevõtted. Samamoodi nagu Facebookis, saavad ettevõtted jagada oma järgijatega uudiseid ja muud huvitavat infot, lisaks on võimalik Google Plus'is teha järgijatele teemagruppe, mis on kasulik lahendus klientidega suhtlemiseks. Google Plus on seotud ka Google teiste toodetega nagu Google otsing, kus kasutajad saavad neile meeldivaid veebilehekülgi märgistada ja oma Google Plus ringkondadega jagada.
  • Alates 2012 liideti ettevõtetele kuuluvad Google Maps (Google kaardi) profiililehed Google Plus keskkonna alla. Ametlikud ettevõtte profiililehed on Google kaardilt teenuseid või tooteid otsides eelisjärjekorras, samuti on ettevõttel võimalik kontrollida kaardil asuva oma ettevõttega seotud info ja asukoha õigsust.

SMM

 

 

 

Vt ka muid turundusteenuseid