Veebi- ja mobiililehed

Koduleht on oluline igas suuruses ja tegevusvaldkonnas ettevõttele, see on võrdeline või olulisemgi kui visiitkaart

Seda enam, et üks peamiseid põhjuseid, miks internetikasutajad ettevõtte kodulehte külastavad, on eelinfo saamiseks. Enamasti on see just see sama info, mis paneb neid otsustama, kas valida Sinu teenuseid, tooteid või mitte. 

Kui Sul ei ole veel kodulehte või soovid vana välja vahetada, siis pakume Sulle uue kodulehe valmistamist koos disainiga. Meie poolt valmistatud kodulehtedel on küljes Joomla 2.5, Wordpress või Drupal sisuhaldus, mida on mugav ning turvaline kasutada. Sisuhalduse paroolid jäävad Sulle, seega tulevikus on võimalik lehte ka ise muuta. 
Kodulehega liidetakse soovi korral ka Google Analytics
konto, et veebilehel toimuvat täpsemalt mõõta.

  Vt veebilehe valmistamise kohta lähemalt

mobiilileht

 

Ka mobiililehe loomine omab tänapäeval aina suuremat olulisust

TNS Emor'i andmetel kasutab ligi 49% Eesti elanikest regulaarselt mobiilset internetti.
Nutitelefonide populaarsuse tõusuga seoses, külastab aina enam kasutajaid veebi läbi telefoni, kasutades seal otsingumootoreid või sotsiaalmeediat, tehes eeltööd ning otsides kontakte, soodukuponge või läheduses asuvaid teenusepakkujaid.
Vt meie poolt pakutavaid mobiililehtedega seonduvaid teenuseid lähemalt.

 

Ära unusta olemasolevat veebilehte!

Olemasolevale lehele  pakume me veebiturundusteenust ning -konsultatsioone, bannerite ja kampaanialehtede kujundust ning veebilehe analüüse, sh SEO ja kasutajakogemuse analüüs.

  •  Lisana korraldame ka Google Analytics baaskoolitusi ning tunnipõhiseid konsultatsioone, et Sa saaksid oma veebipoe ostukanaleid ja kampaaniate või veebilehe liiklust tõhusamalt analüüsida. Vt lisa

Küsige meilt veebiteenuste kohta täpsemalt järgi!