Mobiililehed

Kas teadsite, et TNS Emor'i järgi kasutab regulaarselt mobiilset internetti 49% Eesti elanikest ning see protsent on tõusu teel?

mobiililehed
Ettevõtetele tähendab see seda, et mobiililehe loomine omab tänapäeval aina suuremat olulisust. Nutitelefonide populaarsus on tõusnud ja internetikasutajad külastavad veebi ka läbi telefoni, kasutades seal otsingumootoreid või sotsiaalmeediat, tehes eeltööd ning otsides kontakte, soodukuponge või läheduses asuvaid teenusepakkujaid.

Mobiili kaudu kodulehte külastav kasutaja käitub teistmoodi

Võrreldes arvutiekraanidega on nutitelefoni ekraan tunduvalt väiksem ning selle juures puuduvad abivahenditena suur ja mugav klaviatuur ning hiir. Mobiile kasutatakse veebi külastamiseks tihti kodust väljaspool kiiremaloomulise informatsiooni leidmiseks. Seega peab mobiililehel olev oluline info olema kiiresti kättesaadav, loetav ka väikselt ekraanilt ning lehel ringi liikumist võimaldavad meenüüd ja nupud peavad olema sobilikud neile näpuga vajutamiseks.

Kuidas näeb välja Sinu ettevõtte veebileht mobiilis?

Uuringud näitavad, et see kogemus, mida kodulehe külastaja saab mobiililehel viibides, võib jätta tugeva jälje ettevõtte mainele. 2012. aastal 30 riigis korraldatud küsitluses vastas 67% küsitletutest, et mobiilisõbralik veebileht mõjutas neid ettevõtte teenust või toodet tellima, samas kui 61% tõi esile, et raskelt kasutatav mobiilne leht suunas neid teise teenusepakkuja veebilehte otsima.

  How to GoMo

Küsi meilt mobiililehe pakkumist!

 

 

Aalates 2010. aast on mobiilsed otsingud kasvanud 4 kordselt. Üle 86% otsingutest teostatakse Eestis läbi Google.

Selleks, et tuua Sind nutitelefonides Google otsingu esilehele või app'idesse, kasutame Google AdWords'i. Mobiilsetele Google AdWords viidetele saab lisada külge ka Google kaardi, lisanduvaid menüülinke ning oma telefoni numbri, millele klikkides saab Sinu ärisse otse helistada.

mobiilsed viited Google otsingus

Google otsingus maksad sa mobiilse kampaania puhul vaid otsese tulemuse - kas kliki või telefonikõne eest!

6% kasutajatest satub mobiilsetele lehtedele läbi otsingumootorite.
50% mobiilseid otsinguid viivad tehinguni

  Think with Google | Think Insights

 

Tee end nähtavaks mobiilides ja küsi meilt mobiilikampaania pakkumist!