Veebilehed

Koduleht on oluline igas suuruses ja tegevusvaldkonnas ettevõttele, see on võrdeline või olulisemgi kui visiitkaart.

Seda enam, et üks peamiseid põhjuseid, miks internetikasutajad ettevõtte kodulehte külastavad, on eelinfo saamiseks. Enamasti on see just see sama info, mis paneb neid otsustama, kas valida Sinu teenuseid, tooteid või mitte.  AdPlus veebilehed

Lisaks sisule mängib suur mõjutavat rolli ka kodulehe välimus ja selle esinduslikkus, samuti info kättesaadavus.
Uuringud on näidanud, et kui kasutaja ei suuda esimese paari kliki jooksul kodulehelt leida seda, mida ta otsis, lahkub ta tõenäoliselt lehelt ning otsib uue toote/teenusepakkuja, samas kui positiivne kasutuskogemus viib kõhkleva tellija tõenäolisemalt tellimise või kontakteerimiseni.

Kui Sul ei ole veel kodulehte või soovid vana välja vahetada, siis pakume Sulle uue kodulehe valmistamist koos disainiga. Kodulehe valmistamisel jälgime SEO standardeid, et koduleht hiljem otsingumootorites paremini välja tuleks.


Meie poolt valmistatud kodulehtedel on küljes Joomla 2.5, Wordpress või Drupal sisuhaldus, mida on mugav ning turvaline kasutada. Sisuhalduse paroolid jäävad Sulle, seega tulevikus on võimalik lehte ka ise muuta. Kodulehega liidetakse soovi korral Google Analytics konto, et veebilehel toimuvat täpsemalt mõõta. Kodulehe disaini valmistame koostöös agentuuriga Lennuk.

Küsi meilt kodulehepakkumist!

 

Soovi korral valmistame kodulehele või sellega turundamiseks ka Flash või gif bannereid ning muid veebikujundusteenuseid.
Samuti saame aidata uuel kodulehel tulla paremini välja Google ja Yandex otingumootoris või promoda seda Google reklaamivõrgustikus ning sotsiaalmeedias.

Vt lisa ka mobiilse lehe valmistamise kohta.